Winrar do pobrania – cechy, zalety i funkcjonalność programu.

winrar download
Rate this post

Zdarzyło Ci się wysyłać plik o wielkiej pojemności lub przechowywać bardzo rozległe dane? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że takie dokumenty oraz wszelka zawartość posiadająca w sobie wiele elementów może być trudna do transferu. Aby ułatwić sobie to zadanie warto ją kompresować. Tak przygotowany folder dopiero przekazać online lub wysłać do chmury. Jak tego dokonać? Czym jest program Winrar? Jak z niego  korzystać?

Wysyłka dużych plików – pobierz Winrar i poznaj jego cechy

Wysyłanie widomości e-mail, która zawiera kilka, kilkadziesiąt a nawet kilkaset plików np. w postaci zdjęć, grafiki, filmików czy plików tekstowych nie będzie od dzisiaj stanowiła żądnego problemu. Skorzystaj ze specjalnego programu do scalania i  zmniejszania objętości do wysyłki. Pobierz Winrar i korzystaj z jego wielu przydatnych funkcji.

Program Winrar no narzędzie do łączenia, kompresji, archiwizacji i łatwej wysyłki plików o dużej pojemności. Dzięki temu oprogramowaniu możesz również odbierać paczki od innych użytkowników oraz spokojnie rozpakować go i zapisać na swoim komputerze. Ważną cechą tego rodzaju programu jest możliwość odczytywania plików spakowanych w innym programie i posiadających rozszerzenia typu *ZIP, *JAR, *ACE, itp. 

Darmowy program Winrar do pobrania działa na licencji shareware, nagware i obsługuje systemy operacyjne takie, jak Windows, Linux, MacOS X oraz FreeBSD. 

Jak pobrać i korzystać z tego przystępnego i przydatnego programu?

Winrar download – szybka instalacja 

By móc spokojnie korzystać z możliwości i opcji jakie daje program ściągnij Winrar z Internetu. Nieduży plik zainstaluje się na Twoim dysku zaledwie w kilka minut. Po przejściu przez proces instalacyjny, należy zapoznać się z zasobami narzędzia. Nie będzie to trudne, gdyż program obsługiwany jest w języku polskim. Przed instalacją dopilnuj więc, a Winrar download był w wersji PL. Po takiej operacji przez pełnie 40 dni będziesz mógł korzystać z darmowej wersji, wykorzystując wszystkie jego zasoby. PO tym okresie należy wykupić odpowiednią licencję. 

Winrar do pobrania to prosty w obsłudze i intuicyjny program, który wykorzystuje mechanikę przeciągnij i upuść. Ponadto tworząc i wysyłając własne foldery możesz zabezpieczyć je hasłem. Dzięki temu archiwizowane pliki nie dostaną się w niepożądane ręce. Ważną opcją narzędzia są również archiwa samorozpakowujące się, co znacznie ułatwia pracę przy niektórych projektach.